עצב חלונך לקיץ

 

הקיץ הוא הזמן המושלם לעצב את בית מחדש ולתת לו  חיים חדשים באווירה שונה ומיוחדת לעיצוב הבית דרכים וסגנונות   שונים ומגוונים עד אין סוף כשאר לכל אחד מהם אמירה ויתרונות משלו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 :כמובן שאיננו יכולים למנות פה את כולם ולכן נמנה רק מספר של סגנונות עיצוב מרכזיים והם   

  •  עיצוב אקלקטי - סגנון המדבר על שילוב של מספר סגנונות עיצוב יחדיו בצורה המיוחדת וייחודית רק לכם כך שתוכלו ליהנות מדברים האהובים עליכם בכל סגנון יחדיו, בסוג עיצוב זה אין חוקים או כללים ומותר לעשות הכל על מנת להגיע לתוצאה המיוחדת שביקשתם סגנון זה מתאים בדרך כלל לאנשים יצירתיים ובעלי מעוף וכמובן בעלי חוש עיצובי מפותח.

  • עיצוב מודרני - סגנון עיצוב המודרני מתאפיין בצבעים אחידים וקרים בקווים ישרים ונקיים ללא פרטים קטנים ובאופן מינימליסטי כאשר העיקרון המנחה הוא "פחות הוא יותר" סגנון עיצוב זה עושה שימוש בחומרי עיצוב קרים לדוגמא: מתכת פלסטיק זכוכית, בטון ועוד כאשר הכל חייב להיות נקי ומסודר תמיד. הסגנון המודרני מתאים לאנשים נקיים ומסודרים במיוחד ולא מומלץ למשפחות עם ילדים קטנים.

  • עיצוב קלאסי - סגנון העיצוב הקלאסי מתאפיין באווירה יוקרתית ואירופאית אשר תושג בהמצאות צביעת הקירות בצבעים בהירים של שמנת וכדומה בשילוב רהיטים בסגנון עתיק עם קווים מעוגלים ונעימים המרופדים בצבעים כהים וחמים. עוד יוסיפו לעיצוב שנדלירים גדולים עם קריסטלים, וילונות גדולים ומסיביים ועוד, הבדים השולטים בסוג עיצוב זה הם משי, קטיפה וסאטן. סגנון עיצוב זה מתאים לאנשים האוהבים את המסורת ואת ההיסטוריה האירופאית.

  • עיצוב כפרי - עיצוב כפרי הוא בעצם האנטיתזה לעיצוב המודרני והוא מאופיין באווירה של נוחות ופשטות, בסגנון העיצוב הכפרי תמצאו שימוש רב בחומרים טבעיים כמו עץ ואבן ורהיטים בעלי צביעה לא מוקפדת במראה ישן, ספות וילונות ושטיחים בצבעוניות גבוהה עם דוגמאות פרחוניות או משובצות והעיקר הוא לשדר נוחיות. סגנון העיצוב הכפרי מתאים לאנשים שהנוחות חשובה להם מהכל ואוהבים את החמימות והביתיות שעיצוב בסגנון זה מביא עמו.

  • עיצוב רטרו - עיצוב הרטרו הוא מאין ניסיון לשחזר את סגנון העבר בדגש על שנות השישים הצבעוניות, סגנון זה מתאפיין בצבעוניות עזה ונועזת, בריהוט עתיק או חיקוי של עתיק העשוי מחומרים כמו פלסטיק עץ וסקאי, טפטים על הקירות ,תאורה צבעונית, קרמיקה בצבעים נועזים, שטיחים פרועים וכלים נוסטלגיים.

לכל העיצובים הנ''ל ועוד רבים אחרים ישנם הפריטים המשלימים העושים את התמונה להרבה יותר שלמה וברורה דוגמא       לכך הם הוילונות שלהם תפקיד עיצובי חשוב מאוד והם ניתנים להשגה בכל סגנון או צבע אפשרי הם קלים להתאמה ויתנו את הפוש העיצובי הדרוש, כמובן שעל מנת ליהנות מכל היופי הזה יש צורך בניקוי תריסים ואף בניקוי חלונות שיגרמו לפתיחת החלל והצצה פנימה אל העיצוב המוקפד והייחודי שיצרתם.

מחפשים חברה לניקוי חלונות מקצועי ? צרו קשר עם ספץ, נציגינו ישמחו להעניק לכם הצעת מחיר שווה במיוחד.