דרכים מקצועיות ויעילות לשמירה על תריסים נקיים

ניקוי של תריסים היא פעולה אותה רובנו לא ששים לבצע. עם זאת, מדובר בפעולה נדרשת, שכן בשל העובדה שהתריסים נמצאים בחלקם בחוץ, הם נוטים לצבור אבק רב ולהתלכלך במהירות. כאשר התריסים לא מנוקים במשך זמן רב, הלכלוך עשוי להצטבר עליהם ואף "להידבק" לדפנות התריסים, עניין המקשה על פעולות ניקוי התריסים בהמשך. לפניכם מספר טיפים טובים לניקוי פשוט ומהיר של התריסים גם כאשר כבר הצטברה עליהם כמות נכבדת של לכלוך. לגזור ולשמור.

כיצד מנקים ביעילות?

הדבר החשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת בעת ניקוי התריסים, הוא האיזור בו מתחילים את הניקוי. את התריסים חשוב מאוד להתחיל לנקות מהחלק העליון. הסיבה לכך היא פשוטה: כאשר אנו מנקים את התריסים, האבק והלכלוך נופלים על התריסים התחתונים. אם נתחיל את פעולת הניקיון מלמטה, הרי שנצטרך לעבור מספר רב של פעמים על התריסים עד שיהיו נקיים.

 

 

 

 

סדר הפעולות

גם כאשר התריסים מלוכלכים מאוד, חשוב מאוד להקפיד לעבור עליהם תחילה עם מטלית יבשה ולא רטובה. המטרה של הפעולה הזו היא להסיר תחילה את כל הרובד המשמעותי של האבק. רק לאחר מכן, ניתן יהיה לעבור על התריסים עם מטלית רטובה, אשר תהיה ספוגה בחומר ניקוי ייעודי לתריסים. חשוב מאוד להקפיד על סדר הפעולות הזה, שכן אם ישר ננגב את התריסים עם מטלית רטובה, אנו עלולים ליצור מעין "בוץ" שיתקשה על התריסים ויקשה על הניקיון שלהם.

הסרת לכלוך עיקש

כאשר התריסים לא נוקו זמן רב או כאשר הם מלוכלכים מאוד מכל סיבה אחרת, ניתן להשתמש בתערובת ייחודית להמסת הלכלוך. כל שעליכם לעשות הוא לערבב בקערה או דלי מעט סבון, מים חמים וחומר הניקוי הטבעי הטוב ביותר – חומץ. תערובת זו תסייע בניקוי התריסים והמסת לכלוך עיקש, וכמו כן גם תשווה לתריסים מראה מבריק ונוצץ.

חלונות גבוהים

בנוסף לניקוי של תריסים, חברת ספץ מתמחה ניקוי חלונות גבוהים למידע נוסף והצעת מחיר משתלמת, צרו קשר באתר. 

טיפים לניקוי תריסים