החיים לאחר השיפוץ – עשה ואל תעשה

כולם אוהבים להתחדש ואין כמו שיפוץ מקיף בבית כדי לחוש את הרעננות והחדשנות הזו. אם גם אתם סיימתם את השיפוץ בבית ואתם נמצאים ממש שנייה לפני הכניסה לביתכם המשופץ והחדש, חשוב שתדעו שיש משהו אחד אחרון שאתם צריכים לעשות וזה ניקיון לאחר שיפוץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הניקיון בבית אחרי השיפוץ חשוב גם מבחינת הנראות, כדי שהבית שלכם יראה טוב ויריח טוב, אבל חשוב מכך, כדי להסיר כתמים ולנקות את הבית מהאבק וגם מהחומרים שהשתמשו בהם לבנייה ושכדאי מאוד שלא יישארו בביתכם ויפגעו באוויר שאתם נושמים ובכם.

העניין הוא, שניקיון אחרי שיפוץ זה משהו שדורש ידע ובשונה מניקיון רגיל של הבית, כאן יש כמה דברים שכדאי מאוד לעשות וכמה דברים שפשוט אסור לעשות. ריכזנו בפניכם כמה טיפים של עשה ואל תעשה בהקשר של ניקיון אחרי שיפוץ, שיסייעו לכם להבין מה הדרך הטובה ביותר לנקות את ביתכם וליהנות מבית נקי, בטוח ויפה.

מה מותר לעשות בניקיון מסגו זה?

מותר לנקות את הבית בכל האמצעים שאתם מנקים בהם בדרך כלל. חשוב מאוד לנקות קודם כל את האבק ולפנות את הפסולת שהצטברה ואת שאריות הבנייה. כדאי מאוד להשתמש בחומרים בהתאם לסוג הרצפה ובכל אופן, תמיד מומלץ להתייעץ עם חברת ניקיון מורשית בנושא, על מנת להיות בטוחים שאתם רוכשים רק מוצרי ניקוי שמתאימים לחומרים שמהם עשוי ביתכם החדש.

מה אסור לעשות בניקיון אחרי שיפוץ?

יש בעיה שהרבה מאוד אנשים לא מודעים אליה כשהם מנקים את הבית לאחר שיפוץ. הרצון להסיר כתמים מהרצפה, הקירות וצדי החלונות, עלולים לגרום לנו לעשות טעויות קריטיות וחבל. אל תנסו להסיר כתמים באמצעות חומצות וחומרים רעילים ואל תנסו להוריד בכוח מה שלא מצליח במוח.

 

הטיפ הכי חשוב הוא להשתמש רק במוצרים שאתם מכירים ומשתמשים בהם בדרך כלל ובשום פנים ואופן לא לנסות פעלולים חדשים להסרת כתמים, שיכולים גם לפגוע בצבע על הקירות או באטימות החלונות וגרוע מכך, יכולים להיות מסוכנים לבריאות שלכם.

ליהנות מבית משופץ שנראה ומריח נהדר!

בשורה התחתונה, ניקיון אחרי שיפוץ זה לא תורה מסיני, אך זה גם לא עניין שיש לזלזל בו. ההמלצה שלנו היא לפנות לחברת ניקיון שמתמחה בניקיונות לאחר שיפוץ. זה יבטיח שכל הכתמים בבית יוסרו באמצעות החומרים הנכונים ושלא חלילה תעשו נזק לקירות או לעצמכם.

מעבר לזה, חברות ניקיון יאפשרו לכם סיום מהיר יותר של הניקיון ואם תבחרו נכון, תוכלו ליהנות מכל זה במחירים שפויים לחלוטין, מבלי שתצטרכו לבזבז זמן, אנרגיה וכאבי ראש.

תעשו לעצמכם טובה ותשתמשו רק בחומרים שאתם מכירים ובכל אופן, בין אתם מנקים לבד ובין אם פניתם לחברת ניקיון חיצונית, תמיד תפעילו שיקול דעת לפני שאתם ממהרים לשפוך על ביתכם החדש חומרים שעשויים להזיק לו.

החיים לאחר השיפוץ - ספץ חלונות