ניקיון לאחר שיפוץ


שיפוץ הבית ו/או המשרד מחייב מאתנו לבצע מספר מהלכים הן בטרם תחילת השיפוץ והן בסיומו, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בחיפוש כל דרך אפשרית להגן ולשמור על הציוד והריהוט מפני הלכלוך והאבק הרב הנגרם כתוצאה מהשיפוץ ואף בצורך שלנו בניקיון יסודי וקפדני של שאריות הלכלוך והאבק המצטבר מה שיאפשר לנו לחזור לשגרת חיים נאותה ונקייה.


איך להגן על החלונות מלכלוך בזמן השיפוץ

כולנו יודעים שניקיון חלונות בכלל ובעיקר לאחר שיפוץ וניקוי חלונות הבית בפרט דורש מאתנו משאבים פיזיים ומאמצים רבים ואנו נעשה כל שביכלותינו על מנת להגן על החלונות מלכלוך בזמן שיפוץ.


ישנן שתי דרכים נהוגות ומקובלות אשר מאפשרות לנו להגן על החלונות מלכלוך בזמן השיפוץ


1. האפשרות הראשונה היא להוריד את החלונות מהמסילה בזמן השיפוץ ולהחזירם בתום השיפוץ.
2. דרך נוספת ומקובלת אף היא נעשית בהתאם לשיקול דעתם של אנשי המקצוע שמתמחים בניקיון חלונות לאחר שיפוץ והיא אטימת החלונות באופן הרמטי על ידי שימוש ביריעות ניילון מיוחדות ובניירות דבק איכותיים וחזקים (חשוב לזכור ולהבין כי השיקול של מומחי חברת ספץ לסגור באופן הרמטי או לפרק את החלונות נובע מהצורך לאפשר חדירת אוויר נקי לחלל המשופץ ובכך לאווררו ולמנוע ריחות חזקים וחריפים).

 

ניקיון לאחר שיפוץ -ספץ

ניקוי והברקה של חלונות לאחר שיפוץ

בית שעבר שיפוץ משאיר אחריו את חותמו, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בשאריות רבות של חומרי בנייה, כתמי צבע שניתזו על הריצפה והחלונות, שאריות של סיליקון ואבק שמתמר בכל חלל הבית, כאשר ניקיון לאחר שיפוץ הוא הפתרון והדרך שיאפשרו לנו להחזיר את הבית למצב תקין ואף יאפשר לנו להיפטר מכל שאריות הלכלוך והצבע.

כולנו יודעים שנקוי הבית לאחר שיפוץ לכשעצמו זו משימה מתישה, המצריכה מאתנו מאמץ פיזי ואף שימוש בחומרים, בכלים ובציוד מתאים לטובת ניקיון מסוג זה. כאשר, לא לכולנו מתאפשר הדבר מכל סיבה שהיא והפתרון האידיאלי והנכון היא פנייה לחברות המספקות שירות של ניקיון. כמו בבחירה של כל חברה, גם בחירת חברת ניקיון חלונות צריכה להיעשות באופן מחושב וקפדני וזאת על מנת ליהנות משירות איכותי ומקצועי ומתוצאות מושלמות.

 ניקיון לאחר שיפוץ עם ספץ - בחירה כדאית ומשתלמת

 

  • חברה מקצועית חברת ספץ הינה חברה מובילה ומקצועית בעלת מוניטין רב שנים בתחום הניקיון וניקיון חלונות לאחר שיפוץ החברה מספקת את שירותיה הן ללקוחות הפרטיים והן ללקוחות העסקיים והציבוריים.

  • ציוד וכלים מתקדמיםלרשות החברה עומד מיטב המכשור והציוד המוביל והמתקדם, מה שמאפשר להגיע לתוצאה איכותית ומושלמת.

  • שימוש בחומרים ידידותיים החברה עושה שימוש בחומרי ניקוי איכותיים המיועדים למטרת ניקיון חלונות, מה שיוביל לניקיון ולשמירה על הזכוכית לאורך זמן.

  • צוות מיומן ומקצועי צוות העובדים הפועל המסגרת החברה הוא צוות מיומן ומקצועי, אשר מעניק עבודה קפדנית ויסודית ואף מוביל לכדי ניקיון כללי ויסודי של כל סוגי החלונות, התריסים והרשתות הקיימים במקום

 

  • שירותי החברה – חברת ספץ מתמחה בניקיון חלונות מכל סוג שהוא כגון: חלונות פתיחה, נקיון חלונות ראווה, חלונות מסך, חלונות כיס וכמו כן מעניקה ניקיון לכל סוגי התריסים בניהם, תריסי גלילה.

 

  • מחירים –  "ספץ" חלונות מספקת את שירותיה המקצועיים במחירים ללא תחרות.