ניקוי חלונות ראווה

 

עיצוב חדשני ומתקדם בשילוב מושלם של חלונות ראווה הם פני העסקים והחנויות של ימנו אנו. בשנים האחרונות ניתן לראות כי העיצוב החדש של open space (חללים פתוחים) תפס תאוצה רבה והגיע אף לתחום העסקים, החנויות ואף למפעלים.
 

בסגנון עיצובי זה נעשה שימוש רב בחללים פתוחים ובשימוש בחלל יחיד ורחב לכלל המשרד או החנות, עם זאת עיצוב זה משלב בתוכו את חלונות הראווה הגדולים והמרהיבים המשקיפים בבירור על פני העסק ומשקפים אותו כלפי העולם החיצוני.
 

הניקיון של חלון ראווה הוא אלמנט שיש לקחת בחשבון בזמן התקנת חלון הראווה בעסק. חלונות ראווה בעסק מהווה פתרון נכון ואידאלי ל"משיכת" הלקוח הפוטנציאלי, שכן, כאשר יבחין הלקוח במראות יפים ומזמינים המשתקפים אליו מתוך החנות, ישנה אופצייה גדולה מאוד שהוא יבחר להכנס ולגשת ולבקר בבית העסק ללא היסוס.
 

על כן התקנת חלון ראווה בעסק מחייבת את בעליו להקפיד על קבלת שירותי ניקוי חלונות ראווה מקצועיים שיבטיחו את ניקיון חלונות באופן יסודי וראוי לעסק אשר מציג עצמו כלפי חוץ ללא כל כיסוי או הסתר. חלון ראווה נקי משקף עסק נקי ! ובכך מושך אליו לקוחות רבים ומתעניינים רבים אשר מגיעים אליו בתחושת נוחות, סדר והתפעלות.

ניקוי חלונות ראווה - ספץ חלונות

הכנות לפני ואחרי דקורציה בחלונות ראווה ...

 

כל חנות, עסק או משרד אשר בוחרים להציב חלונות ראווה מרהיבים לתצוגה אופטימלית של העסק מבחוץ מחויבים

בדקורציה מיוחדת ומקצועית אשר תגרום למשיכת הלקוח הפוטנציאלי אל תוך בית העסק.

 

לשם כך שוכרים בתי העסק השונים את שירותיהם של מעצבי חלונות ראווה אשר מספקים להם שירות מקצועי בעיצוב

חלון הראווה או עושים זאת בעצמם.

בכל דרך שבוחר בעל העסק לפעול לשם הדקורציה, הרי ששלב קודם לה הוא צריך לדאוג לניקיון החלונות באופן יסודי ומקצועי, שכן ניקיון חלונות ראווה מאפשר בסיס נקי לעיצוב ראוי ומדויק.

ניקוי חלון הראווה טרם הדבקת מדבקות ולאחר הסרה של המדבקות

בחנויות בגדים, ועסקים שונים אשר מציגים את מרכולתם באופן גלוי לעובר שב מבעד לחלון ראווה ישנו שימוש תמידי במדבקות לחלונות ראווה


הדבקת מדבקות לחלון ראווה: נועדה בכדי לבשר לעוברים ולשבים על מבצעים מיוחדים, הנחות משתלמות וכד' ואלו על מנת למשוך את תשומת ליבם לכניסה ולרכישה בבית העסק.טרם הדבקת מדבקות או כל דקורציה אחרת על חלונות הראווה, יש לדאוג לשירותי ניקוין חלונות ראווה יסודיים ומקצועיים אשר יבטיחו מראה מושלם של חלון נקי, עיצוב מרהיב ודקורציה מושכת לעין.


הסרת מדבקות או כל דקורציה אחרת אשר הודבקה לחלון הראווה, מוסרת בתום מבצע מסוים, שינוי עיצוב וכדומה. מחייבת גם היא את שירותי חברה לניקוי חלונות ראווה מקצועיים. במקרים אלו, המשפט "אין שני לרושם ראשוני" הוא המשפט הנכון ביותר, משום זהו הרושם הראשוני.

בנוסף לחלונות ראווה לעסק, חברת ספץ חלונות מתמחה גם בניקוי תריסים, לבית ולעסק. צרו קשר להצעת מחיר משתלמת .