ניקוי חלונות גבוהים – מה צריך לדעת?

חלונות הן הראי לבית- הניקיון שלהם כלפי חוץ וכלפי פנים בעל השפעה רבה על מה שאפשר לראות בעדם. אך עם החשיבות הגבוהה לניקיונם של החלונות קיים צורך שוטף לנקות אותם מכיוון שהם מחברים בין החוץ המלוכלך באבק, פיח וחול לבין הבית. אין ספק, ניקיון חלונות הינה עבודה מאומצת אך הכרחית ורוב האנשים מעדיפים לבצע אותה בכוחות עצמם כחלק משגרת הניקיון הקבועה.
אך מה יכולים לעשות מי שגרים בקומות הגבוהות ואינם מסוגלים לנקות את החלונות בעצמם?
ניקוי של חלונות גבוהים
בעידן שבו נבנים יותר ויותר בניינים גבוהים וגם בבתים הפרטיים הבנייה מתבצעת לא פעם לגובה, נדרשת חשיבה על התחזוקה השוטפת והניקיון של החלונות. הדבר בולט במיוחד במבנים גבוהים שמשמים כמשרדים והם מרובי חלונות לאורך כל קומות הבניין ולא חלונות ספורים כפי שקיימים בבנייני דיור ישנים. החלונות היום גדולים יותר, כבדים יותר ודורשים התייחסות ייעודית גם בנושא הניקיון שלהם.
הסיבה המרכזית לכך שניקוי חלונות גבוהים הוא בעייתי, היא הסכנה שמהווה הגובה. אם בניקיון חלונות בבית קרקע ניתן לנקות את החלון משני הכיוונים מצד הבית ומהצד החיצוני. הרי, שכאשר החלונות ממוקמים בגובה משמעותי מעל הקרקע הפעולה של ניקיון החלונות בצד החיצוני הופכת לקשה ולמסוכנת.
חשוב להרגיע ולעדכן שחלונות גבוהים ניתן לנקות!. נכון, לא כדאי לנקות באופן עצמאי ורצוי להיעזר לטובת העניין בחברה לניקוי חלונות שתעשה את העבודה עבורכם בצורה מקצועית, יסודית, מהירה, נקייה ומעל לכל- בטוחה.

 

הוצאה משתלמת מכל הבחינות
 

זמן שווה כסף- כולנו יודעים זאת ועדיין, ישראלים רבים יעדיפו לחשוב שבניקיון החלונות בעצמם הם חוסכים כסף. אך כל מי שניקיון חלונות איננה משימה חדשה עבורו יעיד כי היה שמח מאוד להעביר את המטלה לטיפול אחר היות ומדובר במלאכה מאומצת ולפעמים גם במשימה מורכבת. גם כשלא מדובר בניקיון של חלונות לגובה. ניקיון איכותי של זכוכית דורש שימוש רב בכח וכמובן גם בחומרי ניקיון מתכלים שגם עלותם כרוכה בכסף, בנוסף כבר לא עושים שימוש בעיתונים על מנת לנקות את הזכוכית ונדרשות לכך מטליות מיוחדות שגם עלותן לא נמוכה. 

בוודאי שכשמדובר בניקיון חלונות רב בחלל אחד או בחלונות גדולים במיוחד , או בחלל שיש צורך גדול שיהיה נקי באופן שוטף- פעולת הניקיון לא יכולה להיות פעולה יום יומית.

ניקיון חלונות לא צריך להיות האחרון בשרשרת המטלות בבית או בחברה. גם אם מדובר בעשייה של גורם חיצוני זה לא אומר שמדובר בהוצאה מיותרת. להיפך! לפעמים דווקא העובדה שחברה מקצועית תבצע את ניקוי החלונות לבניין כולו תוכל להיות משתלמת מאוד מבחינה כלכלית

איך מתבצע ניקיון חלונות מקצועי?

כאשר מוזמנת חברה מקצועית לנקות את החלונות לגובה כמו בהרבה מקרים נדרש אבחון מקדים לסוג החלון, סוג המבנה סוג השמשית וכד'. כמובן שקיימת חשיבות גם לאופי החלל ומידת הרגישויות של הדיירים בו לחומרים.  קיימים חומרים ואביזרים 

שונים ומגוונים שמתוכם יוכלו אנשי המקצוע להתאים את האביזרים והחומרים המתאימים לניקיון החלונות הרלוונטיים בכל הזמנה והזמנה. 
במקרים מסוימים יהיה צורך להסיר את החלון ממקומו לנקותו ולהחזירו למקום לאחר הייבוש.  במקרים אחרים יעשה שימוש בשיטת אוסמוזה הפוכה שתאפשר את ההתמודדות עם כתמים עיקשים או עם אבנית – שיטה זו תהיה יעילה גם במקרים שיצריכו משך זמן קצר מאוד לייבוש וסיום ההליך כולו.
שיטה נוספת ומאוד פופולארית מתבצעת באמצעות שירותי סנפלינג לגובה שבעזרת התקן בטיחותי וחבלים העובד ירד מגג הבניין כלפי מטה וינקה את החלונות מבחוץ. 

 

 
איך לבחור חברה לניקוי חלונות?
אין ספק שחשוב לבחור בחברה שהבטיחות היא הכלל החשוב ביותר אצלה. חברה שתשים מעל לכל את הבטיחות של עובדיה תהיה גם חברה שתשמור על החלון ותדאג לנקות אותו בצורה איכותית. חשוב לוודא לפני שמזמינים חברה לניקוי חלונות בכלל וניקוי חלונות גבוהים בפרט כיצד מתבצע הניקיון, איזה ביטוח יש לעובדים ולרכוש שלכם בזמן הניקיון , לשאול את כל השאלות מראש ולקבל עבורן תשובות מניחות את הדעת.
בנוסף, חשוב לבקש טלפונים של לקוחות מרוצים ולדבר איתם ולקבל מהם המלצות. אמנם מדובר בשירות ניקיון ולא בחתונה- ואם לא תהיו מרוצים אחרי פעם אחת תוכלו להחליף את חברת הניקיון אך במידה וחלילה יגרם נזק באותה הפעם עשויה להיגרם לכם חוויה לא נעימה ועגמת נפש שכדאי לחסוך מראש.

 

מעוניינים לבדוק אותנו? מוזמנים להקליק פה