שמירה על נקיון 

החלונות הם הפנים של הבית. האופן שבו אתם רואים מהם את כל מה שמשתקף מהם החוצה משפיע על האופן שבו תחוו את החיים.
כמובן שחלונות נקיים ומבריקים עושים טוב לנשמה ומאפשרים ליהנות מכל הנוף שמשתקף מהם הרבה יותר והראייה למרחוק משתפרת,
 אך הניקיון של החלונות משפיע גם על הבריאות בהיבטים שונים בנוסף להיבט הנפשי.


מתי נכון לעשות ניקוי לחלונות?


החלונות חשופים לאבק ולכלוך כל הזמן- עצם העובדה שהם חיצוניים הופכת אותם לקליינטים טובים מאוד של הלכלוך. אך למרות זאת יש מצבים שבהם הניקיון של החלונות הוא הכרח של ממש ומחייב התייחסות מידית – לדוגמה לאחר צביעה או סיוד של הבית מבפנים או מבחוץ. קריטי לנקות היטב את החלון כדי שצבע או סיד לא ידבק אליו ויתקבע על הזגוגית. 
אחרי סופות קשות של חול או אחרי הצטברות של עשן בתקופות שונות ומסיבות שונות – כמו לג בעומר או יום העצמאות שבהן נוהגים בכל הארץ להבעיר מדורות והעשן ממלא את האוויר ומלכלך.
והעובדה שהחלון סגור (במקרה הטוב) לא מונעת את הלכלוך שלו בצד החיצוני.
וכמידת הצורך שלכם להרשים ולהדגים מראה בית מבריק ונוצץ- כמו למשל לצורך מכירת הדירה או אם מגיעים אורחים חשובים וכד'

ניקיון חלונות- איך נכון לעשות?


עד כמה שניקיון חלונות הוא נחוץ הוא מצריך מיומנות ומאמץ. במידה והחלונות ממוקמים במקום גבוה הניקיון שלהם הופך להיות גם למסוכן ולכן קשה אף יותר .
נכון שאת החלונות בצד הפנימי יחסית קל לנקות אך לרוב מרבית הלכלוך שיצטבר על החלונות ויפריע את הראות יהיה דווקא זה שיגיע מבחוץ.
למרבה השמחה קיימים מספר פטנטים חביבים מבוססי מגנט או וואקום שבאמצעותם ניתן לנקות את החלון בו זמנית בשני הצדדים או רק בצד אחד. זו שיטה לא רעה לניקיון ודורשת מיומנות בשימוש במוצר שתוכלו בוודאי לרכוש עם הזמן יותר ויותר.
בהתחלה זה יכול קצת ללכלך את הרצפה עד שתגיעו לפרקטיקה של מילוי המים והסבון וכד'.
חשוב לזכור שגם לפני שהטכנולוגיה התפתחה אנשים ניקו חלונות – יש מי שהסירו אחת לתקופה את החלון כולו וניקו אותו והחזירו אותו למקום ויש מי שהצליחו בכל זאת לנקות אותו מבחוץ באמצעות סולם.
גם חומרי הניקיון לחלונות משתכללים מרגע לרגע וקיים מבחר גדול של מוצרים לניקוי חלונות שניתן לעשות בו יופי של שימוש – שפריצרים , מטליות ייעודיות , ספוגים.
בכל מקרה בכל הטיפים שתחפשו כל הממליצים יסכימו כי לא כדאי לנקות חלונות באמצעות מטלית או מגבון לח. הניקיון הזה ישאיר אחריו סימנים ויותיר את החלון מלוכלך.


ניקוי חלונות מקצועי


במידה ומאסתם בחוויה של ניקוי החלון בעצמכם ואתם רוצים לאפשר לבית שלכם ליהנות מניקוי חלונות לדירות איכותי מהיר וטוב- חברת ספץ תגיע לנקות לכם את החלונות.
יש יתרונות רבים לשימוש בניקוי חלונות מקצועי – ניתן לוודא שניקוי החלונות בדירות נעשה בצורה מאובטחת ולקבל תוצאה יסודית משני צדי החלון. החומרים יהיו חומרים ידידותיים לסביבה והפעילות לא תותיר אחריה צורך לשטוף גם את הרצפה.
המהירות שבה החלונות שלכם יהיו נקיים ומבריקים תשאיר לכם את הזמן לפעילות הרבה יותר חשובה ופחות מאומצת וקשה.
וכמובן – ניקוי החלונות המקצועי יוכל לדאוג גם לניקוי תריסים באותה ההזדמנות.
כל מה שתצטרכו לעשות כדי שהחלונות שלכם יהיו נקיים בקרוב הוא להקליק