1/3

צור איתנו קשר

עדכונים והטבות

תמונות

1/2

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

ההודעה נשלחה בהצלחה

 החשיבות של ניקיון חלונות יסודי ומקצועי

משימת ניקוי החלונות אמנם נראית קלה לביצוע, אך ניקוי באופן מקצועי ומושלם הינה משימה אשר דורשת נסיון רב ויד מקצועית. את נקיון חלונות הבית ניתן לעשות באופן עצמאי או על ידי הזמנת שירותים מקצועיים, כמו חברת ספץ.

 

כל כמה זמן יש לנקות את החלונות?

  • בבתים פרטיים – כאשר ניקוי חלונות בבית פרטי מתבצע באופן פרטי על ידי בעלי הבית, ניתן לראות כי הניקוי  מתבצע לרוב בבתים פרטיים כניקיון חד שבועי או על פי צורך.

 

כלומר: כאשר ישנו חלון מלוכלך דואגים "לרסס" אותו ולנקות אותו עם נייר עיתון ואילו כאשר פעולת הניקיון של חלונות הבית מתבצעת על ידי חברה לניקוי חלונות, הרי שמדובר בניקיון יסודי ומקצועי הכולל שימוש בחומרי ניקוי עמידים אשר אינם מצריכים ניקיון חוזר לאחר שבוע אלא לאחר תקופת זמן ממושכת. 

  • בבתי עסק ומשרדים – ניקיון כללי של בתי עסק ומשרדים מתקיים באופן יום יומי או דו שבועי (תלוי בסוג העסק). ניקיון זה כולל שטיפת רצפות, ניקוי אבק, סידור בית העסק ודאגה לטיפוח המקום וכל חלליו השונים. שירותי הניקיון הללו נעשים בדרך כלל על ידי חברת ניקיון חיצונית כאשר הסיבה לכך היא העדר ביטוח ואישורים מתאימים לניקוי מסוג זה. במקרים אלו יש לפנות לחברה לניקוי חלונות אשר מספקת שירותי ניקיון חלונות מסודרים ומקצועיים לבתי עסק ומשרדים, הן על בסיס יומי והן על בסיס שבועי (על פי צורך והתנהלות בעסק זה). 

  • בחנויות -  כאשר מדובר בניקיון חלונות ראווה של בחנויות הרי שהצורך בניקיון הוא על בסיס יום יומי קבוע, שכן תצוגת החלון ראווה היא הפתח ומקור המשיכה הראשוני לחנות בעבור לקוחות פוטנציאלי, ועל כן חייבים בעלי החנויות לשמור על קיום שירותי ניקיון שבועי באופן שוטף (גם אם החנות סגורה). ולהוסיף אנו בספץ משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים ששומרים על חלון נקי לאורך זמן. 

הניקיון בחנויות מתבצע ב99% מהמקרים על ידי מנקה חלונות מקצועי. 

 

למה כדאי להזמין חברת ניקיון חלונות ולא לנקות לבד? 

הפניה למומחי הניקיון של חברת ספץ תאפשר לכם שקט נפשי וביטחון כי החלונות שלכם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות.

בספץ וינדואוס לא מתפשרים על איכות הביצוע וחשוב מכך, יודעים להתאים את הטיפול הנדרש בכדי להגיע לתוצאות מושלמות לשביעות רצון הלקוח. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ובחומרי ניקוי איכותיים במיוחד המותאמים באופן יעודי למשימת ניקוי החלונות אשר שומרים על נקיון הזכוכית לאורך זמן. זאת ועוד, אנו משתמשים בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה אשר מתכלים בצורה טבעית.

  • שביעות רצון מלאה משירותי הניקיון

  • אחריות מלאה על הניקיון ועל החלונות

  • עמידה בזמנים 

  • שימוש בחומרים הטובים ביותר!

  • ניקיון יסודי ומקצועי ללא פשרות.