סוגי החלונות הקיימים לעיצוב הבית 

 

שילוב מרהיב של עיצוב מושלם בחלל הבית מתחיל בהתקנת חלונות מעוצבים, שילוב זה הוא ללא ספק הדרך הנכונה ליצירת אווירה רצויה, נראות מרהיבה ונוחות מקסימלית במרחב. על כן, לשם עיצוב ייחודי ומיוחד, בחירת סוג החלונות אותם תשלבו בביתכם חייבת להיעשות באופן מקצועי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את החלון המושלם בעבור חלל ביתכם תוכלו לבחור מבין סוגי החלונות הקיימים:

 

חלונות כנף – אלו הם חלונות בטיחותיים המומלצים בשימוש והתקנה במיוחד בחדרי ילדים, שכן הם נפתחים רק "חצי" (לצד אחד בכל פעם). 


חלון גג "סקיילייט" -  חלון דקורטיבי הממוקם בעליות גג ותקרות, ומשמש הצצה מהנה אל כיפת השמים.


חלונות ציר – אלו הם חלונות אשר נעים על ציר אחד וניתנים לפתיחה מ – 2 הצדדים.
 

חלונות גיליוטינה, חלונות קיפ  ועוד...

חשוב לזכור כי שלל סוגי החלונות הקיימים חייבים להתאים לקונספט העיצוב ולהיבחר על פי התאמתם המוחלטת לחלל החדר.

ומלבד לבחירה הנכונה של חלונות מעוצבים בסגנונות השונים, חשוב מאוד לטפח ולנקות את החלונות על מנת להציג אותם באופן ראוי בחלל.
 

שמירה של חלונות הבית – יש לשמור על ניקיון החלונות באופן מקצועי ושוטף, שכן צבירת לכלוך רב ואבק על חלונות הבית והמסילות עלולים להוביל לפגמים ותקלות בפתיחת החלונות ובתקינותם.
 

לצורך שמירה מקצועית נכונה ומיועדת יש להזמין את שירותיהם של המומחים בתחום ניקיון החלונות אשר יפעלו באופן מקצועי, בטיחותי ואחראי לניקוי מוחלט  -  חברת ספץ חלונות, המומחים המובילים בתחום מתן שירותי ניקיון מקצועי לכל סוגי החלונות בכל מבנה ולכל צורך (החל מניקוי חלונות לעסקים וכלה בניקוי חלונות לדירות).
 

שירותיהם המקצועיים של חברת ספץ

 

ניקוי רשתות – הוא ניקוי מחייב, הן לשם כניסת אוויר נקי לחלל והן לשם קיום שירותי הניקוי הנכונים והמקיפים.

ניקוי תריסים – חלק בלתי נפרד מניקוי החלונות הוא כמובן ניקוי התריסים הסובבים אותם, שכן אם לא נדאג לניקוי זה, הרי שנסבול מלכלוך התריסים שייתפס בסופו של דבר על החלונות הנקיים ויהרוס את שירותי הניקוי.

ניקוי חלונות – ניקוי החלונות הוא המומחיות שלנו! בעזרת מכשירים וציוד איכותי, תכשירים וחומרי ניקוי עמידים ננקה בעבורכם את החלונות באופן מושלם.

ניקוי משלים – הכולל שירותי ניקוי לאחר שיפוץ וניקוי בית כללי המתבצע באופן יסודי על ידי המומחים של חברת ספץ. 

הרחקת יונים – שירותים אלו מתקיימים לשם מניעת מחלות, הרחקת מזיקים וכינים אשר מגיעים מהיונה ומצואתה.
שירות הרחקת היונים של חברת ספץ מתקיים באופן הומני וללא פגיעה ממשית בבעלי החיים, והוא מאפשר לכם להיות בטוחים וסמוכים כי היונים לא ישובו לגור בחלונותיכם. 

ניקוי חלונות למגזר העסקי – שירותינו המקצועיים ניתנים גם ללקוחותינו העסקיים אשר מעוניינים בניקוי איכותי, עמיד ומקצועי של חלונות בית העסק אשר ברשותם (חלונות ראווה, חלונות במשרדים, חלונות בעסק וכיוב').

 


 
 

סוגי החלונות הקיימים לעיצוב הבית