עיצוב הדירה 

 

עיצוב פנים הוא אחת התחומים הנצפים והפופולאריים ביותר כיום וכל אחד שואף לחיות בדירה בעלת מראה אסתטי ומטופח, דירה אשר תשרה עליו תחושת ביטחון וחמימות ותשקף את ה"אני" שלו ועיצוב הדירה יתיישב היטב עם  סגנונם ואופיים של דיירי הבית.

 

 

 

אולם לא כולם יודעים בדיוק איך ליצור לעצמם את הסביבה האידיאלית והנכונה עבורם מכל המשתמע מכך, אלא אם כן הם נחנו באופי עיצובי, אשר מעבר להיותם חווים סיפוק אדיר מתהליך העיצוב , הם אף חוסכים לעצמם הוצאות כספיות בגין פנייה לאיש מקצוע.

 

רבים מהאנשים אשר בוחרים לעצב את הדירה באופן עצמאי או לחילופין להיעזר באנשי המקצוע המתאימים חשופים לטרנדים ולשינויים רבים המתחלפים להם בקצב מסחרר, אשר חלקם קבעו את חותמם ומלווים אותנו משנה לשנה וחלקם חולפים מעצמם כלא היו.

 

עיצוב הבית הוא עולם ומלואו המשלב בתוכו מרכיבים ואלמנטים רבים ושונים, על כן יש לעשותו בכובד ראש ומתוך שיקול דעת ולא להיצמד לטרנדים מפתים ומעניינים אשר ילוו אותנו תקופה קצרה. החשיבה הנכונה היא דווקא לדאוג להכניס ולשלב בבית את אותם טרנדים ושינויים בדרך אלגנטית, כי ברגע שהטרנד יחלוף לא תאלצו להחליף ולשנות את הריהוט שכבר הופך לפחות אטרקטיבי ומעניין.

טרנדים בעיצוב הבית  2015- 2016

עיצוב הדירה לאחר הניקיון

שנת 2016 מביאה עמה טרנדים וחידושים נוספים (אומנם לא קיצוניים), אשר חלקם ממשיכים אתנו משנים קודמות ומלווים אותנו גם השנה, אולם עם כמה טוויסטים  מרעננים ומעניינים יותר.

 

עץ – העץ אליו הורגלנו משנים עברו ילווה ויישאר עמנו גם השנה, אותו עץ טבעי המקנה לבית מראה חמים ומזמין, שכן אם בשנים האחרונות העץ היה בעל מראה מאסיבי וגס, גם השנה אנו מצפים לראותו אולם קצת יותר רגוע ומעודן, עם חספוסים עדינים ומראה נקי אשר לא יפחיתו מערכו ומטבעו של החומר.

 

זהב ומתכת – גם הזהב והמתכת כמו העץ ימשיכו וילוו אותנו גם השנה הנוכחית, אולם בשונה משנים עברו העצובים יהיו מעודנים וקלילים יותר בעלי קווים נקיים ואלגנטיים, הן בריהוט, בגופי התאורה והן באלמנטים העיצוביים הנלווים.

 

צבעים – שנת 2016 מאופיינת ברובה בצבעי הפסטל בגווני הוורוד, תכלת והירוק אותם ניתן להבחין הן במוצרי הטקסטיל והן במוצרי הנוי ופרטיי האקססוריז השונים.

 

סגנון עיצובי – הסגנון העיצובי שילווה אותנו בשנת 2016 הוא סגנון הפיוז'ן ,אשר למעשה זהו שילוב של מספר סגנונות, לרב הסגנון הקלאסי עם הסגנון המודרני היוצרים יחדיו שילוב ייחודי ויוקרתי.

 

שמירה על ניקיון וטיפוח הבית הוא אחד הצעדים החשובים ביותר, אשר מצד אחד תורמים לאווירה ולהרגשה נעימה ושלווה בבית ומצד שני מאפשרים להבליט ולשמור על הקו העיצובי הקיים בו. כאשר אחת הבעיות העמדות בפני בעלי הבתים היא ביכולת שלהם לנקות את חלונות הדירה, אולם גם לבעיה זו ישנו פתרון והיא פנייה לחברת ספץ המתמחה בניקוי חלונות מכל סוג.

 

חברת ספץ הינה חברה מקצועית הפועלת במסירות ובנאמנות רבה, אשר תבצע עבורכם ניקיון חלונות באופן מקצועי ויסודי ולשביעות רצונכם המלאה תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ויוקרתיים וכן בציוד ובכלים חדישים ומתקדמים. כמו כן, אלו השוכרים את שירותיה של חברת ספץ נהנים מאחריות מלאה הן על הניקיון והן על החלונות.